НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Оболонь не смогла обыграть Бунедкор ###

Оболонь не смогла обыграть Бунедкор

В понеділок київська «Оболонь» зіграла контрольний поєдинок з чемпіоном Узбекистану «Бунедкором», що в перекладі з узбецького означає «творець». А ще команда з Ташкенту має прізвисько «Ластівки». Так ось українські «пивовари» у підсумку розійшлися миром з узбецькими «творцями» - 3:3.

Звичайно ж, рахунок свідчить про досить відкритий футбол, котрий продемонстрували обидві команди. Але ще прикметніше те, що за вісім хвилин до завершення матчу підопічні Сергія Ковальця вели з розгромним рахунком 3:0. Що сталося з командою в останні хвилини важко пояснити. Фактично хлопці самі собі «привезли» три м'ячі. Особливо прикрим був третій гол, котрий команда пропустила буквально за 20 секунд до фінального свистка.

А починалося все просто чудово. Кияни з перших хвилин захопили ініціативу, нарощуючи темп біля воріт «Бунедкору». І на 32-й хвилині Олександр Мандзюк, вискочивши віч-на-віч проти голкіпера суперників, відправив м'яч низом у дальній кут воріт. Ще два м'ячі оболонці провели в перші хвилини по перерві. Спочатку Олександр Толстяк на 50 секунді другого тайму під час першої ж атаки «вистрілив» з кута штрафного майданчика і попав точно в дальню «дев'ятку», а через півтори хвилини Валентин Слюсар філігранним пасом «відрізав» практично весь захист суперника і вивів сам-на-сам з воротарем Олександра Бондаренко. Забити гол – було справою техніки. А вона у Сашка ще та...-

Повівши в рахунку, «Оболонь» продовжувала атакувати і створила ще кілька гострих моментів біля воріт «Бунедкору». Міг забити зі штрафного Павло Кутас, але його потужний удар голкіпер перевів на кутовий. Точність в завершальній стадії атак не раз підводила Олександра Толстяка, Антона Шевчука, Олександра Бондаренко. Тим часом, узбеки поступово прийшли до тями і в кінці зустрічі кинулися на штурм воріт молодого Василя Литвиненко і за сім хвилин зуміли забити три м'ячі. Що ж, подібні уроки, коли з останніх сил потрібно терпіти, битися, завжди корисні. Тепер головне кожному з футболістів зробити правильні висновки і не допускати подібного в офіційних матчах.

Склад «Оболоні»: Рибка, Котенко, Пластун, Лозінський, Кутас, Лупашко, Путраш, Худзік, Кучеренко, Сібіряков, Мандзюк. Після перерви на заміну виходили: Литвиненко, Родіна, Карамушка, Слюсар, Панас, Шевчук, Бондаренко, Заваров, Козак, Солонинко.

До речі, в цей день у складі команди було одразу двоє іменників – Євген Лозінський та Вадим Сапай. На жаль, подарунку у вигляді перемоги партнери їм не змогли зробити, але свою порцію привітань та побажань хлопці отримали.www.fc.obolon.ua